SPV1002D40TR STMicro
  • Available: 4,045
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SPV1002D40TR STMicro
    SPV1002D40TR STMicro
    SPV1002D40TR is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. SPV1002D40TR is described as DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V