SPV1001N40 STMicro
  • Available: 17,565
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SPV1001N40 STMicro
    SPV1001N40 STMicro
    SPV1001N40 is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. SPV1001N40 is described as DIODE GEN PURP 40V 12.5A 8PQFN. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE