SPV1001D40TR STMicro
  • Available: 988
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SPV1001D40TR STMicro
    SPV1001D40TR STMicro
    SPV1001D40TR is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. SPV1001D40TR is described as DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE