SPDC12L00010 STMicro
  • Part Number: SPDC12L00010
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: IC BUCK ADJ 10A 121LGA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 411
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SPDC12L00010 STMicro
    SPDC12L00010 STMicro
    SPDC12L00010 is manufactured by STMicro and is categorized in the DC/DC Converters category. SPDC12L00010 is described as IC BUCK ADJ 10A 121LGA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by STMicro
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM