SMTPA180 STMicro
  • Part Number: SMTPA180
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: THYRISTOR 180V 150A DO-214AA
  • Category: TVS Thyristors
  • Status:
  • Available: 10,020
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM