SMTPA100 STMicro
  • Part Number: SMTPA100
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: THYRISTOR 100V 150A SMB
  • Category: TVS Thyristors
  • Status:
  • Available: 27,455
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"