SMP80MC-270 STMicro
  • Part Number: SMP80MC-270
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TRISIL 80A 270V BIDIRECT SMB
  • Category: TVS Thyristors
  • Status:
  • Available: 16,507
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM