SMP80MC-140 STMicro
  • Part Number: SMP80MC-140
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TRISIL 80A 140V BIDIRECT SMB
  • Category: TVS Thyristors
  • Status:
  • Available: 7,315
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"