SMP100MC-140 STMicro
  • Part Number: SMP100MC-140
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: THYRISTOR 140V 300A SMB
  • Category: TVS Thyristors
  • Status:
  • Available: 2,688
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS