SMP100LC-400 STMicro
  • Part Number: SMP100LC-400
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TRISIL 100A 400V BIDIRECT SMB
  • Category: TVS Thyristors
  • Status:
  • Available: 20,149
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH