SMC30J48CA STMicro
  • Part Number: SMC30J48CA
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TVS DIODE 48VWM 76.6VC DO214AB
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about SMC30J48CA STMicro
    SMC30J48CA STMicro
    ---> Other parts by STMicro
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE