SMBJ12CA-TR STMicro
  • Part Number: SMBJ12CA-TR
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TVS DIODE 12VWM 25.3VC DO214AA
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • Available: 115,966
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SMBJ12CA-TR STMicro
    SMBJ12CA-TR STMicro
    ---> Other parts by STMicro
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM