SMAJ12CA-TR STMicro
  • Part Number: SMAJ12CA-TR
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TVS DIODE 12VWM 25.3VC DO214AC
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • Available: 413,641
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SMAJ12CA-TR STMicro
    SMAJ12CA-TR STMicro
    ---> Other parts by STMicro
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A