SM30T56AY STMicro
  • Part Number: SM30T56AY
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TVS DIODE 48VWM 76.6VC SMC
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about SM30T56AY STMicro
    SM30T56AY STMicro
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ