SM15T7V5AY STMicro
  • Part Number: SM15T7V5AY
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TVS DIODE 6.4VWM 14.5VC SMC
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • Available: 5,522
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SM15T7V5AY STMicro
    SM15T7V5AY STMicro
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"