GS-R24FV0001.8 STMicro
  • Part Number: GS-R24FV0001.8
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: CONVERTR MODULE DC-DC 1.8A 15SIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 233
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about GS-R24FV0001.8 STMicro
    GS-R24FV0001.8 STMicro
    GS-R24FV0001.8 is manufactured by STMicro and is categorized in the DC/DC Converters category. GS-R24FV0001.8 is described as CONVERTR MODULE DC-DC 1.8A 15SIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM