GS-R24FS0001.8 STMicro
  • Part Number: GS-R24FS0001.8
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: CONVERTR MODULE DC-DC 1.8A 12SMD
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 348
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about GS-R24FS0001.8 STMicro
    GS-R24FS0001.8 STMicro
    GS-R24FS0001.8 is manufactured by STMicro and is categorized in the DC/DC Converters category. GS-R24FS0001.8 is described as CONVERTR MODULE DC-DC 1.8A 12SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP