FERD40H100STS STMicro
  • More about FERD40H100STS STMicro
    FERD40H100STS STMicro
    FERD40H100STS is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. FERD40H100STS is described as DIODE GEN PURP 100V 40A TO220AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V