FERD30S50DJF-TR STMicro
  • Part Number: FERD30S50DJF-TR
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: DIODE GEN PURP 50V 30A POWERFLAT
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about FERD30S50DJF-TR STMicro
    FERD30S50DJF-TR STMicro
    FERD30S50DJF-TR is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. FERD30S50DJF-TR is described as DIODE GEN PURP 50V 30A POWERFLAT. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by STMicro
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A