FERD20U50DJF-TR STMicro
  • Part Number: FERD20U50DJF-TR
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: DIODE GEN PURP 50V 20A POWERFLAT
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about FERD20U50DJF-TR STMicro
    FERD20U50DJF-TR STMicro
    FERD20U50DJF-TR is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. FERD20U50DJF-TR is described as DIODE GEN PURP 50V 20A POWERFLAT. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"