FERD20H100SB-TR STMicro
  • More about FERD20H100SB-TR STMicro
    FERD20H100SB-TR STMicro
    FERD20H100SB-TR is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. FERD20H100SB-TR is described as DIODE GEN PURP 100V 20A DPAK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by STMicro
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V