FERD15S50DJF-TR STMicro
  • Part Number: FERD15S50DJF-TR
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: DIODE GEN PURP 50V 15A POWERFLAT
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 918
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FERD15S50DJF-TR STMicro
    FERD15S50DJF-TR STMicro
    FERD15S50DJF-TR is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. FERD15S50DJF-TR is described as DIODE GEN PURP 50V 15A POWERFLAT. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by STMicro
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN