DSL01-024SC5 STMicro
  • Part Number: DSL01-024SC5
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: THYRISTOR 24V 30A SOT23-5
  • Category: TVS Thyristors
  • Status:
  • Available: 6,266
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH