BYW81P-200 STMicro
  • More about BYW81P-200 STMicro
    BYW81P-200 STMicro
    BYW81P-200 is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. BYW81P-200 is described as DIODE GEN PURP 200V 15A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by STMicro
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB