BYT30PI-400RG STMicro
  • More about BYT30PI-400RG STMicro
    BYT30PI-400RG STMicro
    BYT30PI-400RG is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. BYT30PI-400RG is described as DIODE GEN PURP 400V 30A DOP3I. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"