BYT30G-400-TR STMicro
  • More about BYT30G-400-TR STMicro
    BYT30G-400-TR STMicro
    BYT30G-400-TR is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. BYT30G-400-TR is described as DIODE GEN PURP 400V 30A D2PAK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F