BYT12PI-1000 STMicro
  • More about BYT12PI-1000 STMicro
    BYT12PI-1000 STMicro
    BYT12PI-1000 is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. BYT12PI-1000 is described as DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by STMicro
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR