BYT01-400RL STMicro
  • More about BYT01-400RL STMicro
    BYT01-400RL STMicro
    BYT01-400RL is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. BYT01-400RL is described as DIODE GEN PURP 400V 1A DO15. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by STMicro
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE