BTW69-1200RG STMicro
  • Part Number: BTW69-1200RG
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: IC SCR 1200V 50A TOP-3
  • Category: Thyristors
  • Status:
  • Available: 1,245
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X