BTB16-600BRG STMicro
  • Part Number: BTB16-600BRG
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TRIAC 600V 16A TO220AB
  • Category: SCR TRIAC
  • Status:
  • Available: 2,723
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM