BTA16-800BRG STMicro
  • Part Number: BTA16-800BRG
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TRIAC 800V 16A TO220AB
  • Category: SCR TRIAC
  • Status:
  • Available: 8,355
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM