BTA06-800TWRG STMicro
  • Part Number: BTA06-800TWRG
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TRIAC SENS GATE 800V 6A TO220AB
  • Category: SCR TRIAC
  • Status:
  • Available: 2,294
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"