BTA06-700SWRG STMicro
  • Part Number: BTA06-700SWRG
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TRIAC SENS GATE 700V 6A TO220AB
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE