BAS70WFILM STMicro
  • More about BAS70WFILM STMicro
    BAS70WFILM STMicro
    BAS70WFILM is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. BAS70WFILM is described as DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by STMicro
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"