ACST12-7SG STMicro
  • Part Number: ACST12-7SG
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TRIAC SENS GATE 700V 12A D2PAK
  • Category: SCR TRIAC
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F