1.5KE220ARL STMicro
  • Part Number: 1.5KE220ARL
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TVS DIODE 188VWM 388VC DO201
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • Available: 1,824
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1.5KE220ARL STMicro
    1.5KE220ARL STMicro
    ---> Other parts by STMicro
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK