1.5KE220A STMicro
  • Part Number: 1.5KE220A
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TVS DIODE 188VWM 388VC DO201
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • Available: 8,176
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1.5KE220A STMicro
    1.5KE220A STMicro
    ---> Other parts by STMicro
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA