TVM380A55S6S SSAC SYM
  • Part Number: TVM380A55S6S
  • Manufacturer Name: SSAC SYM
  • Description: Product Description: VOLTAGE MONITOR, 3-PH, 380V, 5SEC TRIP DELAY, 6SEC RESTART DELAY
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about TVM380A55S6S SSAC SYM
    TVM380A55S6S SSAC SYM
    TVM380A55S6S is manufactured by SSAC SYM and is categorized in the Protection Relays category. TVM380A55S6S is described as Product Description: VOLTAGE MONITOR, 3-PH, 380V, 5SEC TRIP DELAY, 6SEC RESTART DELAY . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM