PHS230A20 SSAC SYM
  • Part Number: PHS230A20
  • Manufacturer Name: SSAC SYM
  • Description: Product Description: Solid State Relay, 20A, AC, Analog Input, 200A Max Surge
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about PHS230A20 SSAC SYM
    PHS230A20 SSAC SYM
    PHS230A20 is manufactured by SSAC SYM and is categorized in the Solid State Relays category. PHS230A20 is described as Product Description: Solid State Relay, 20A, AC, Analog Input, 200A Max Surge . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by SSAC SYM
    ---> Solid State Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Solid State Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V