3SB3252-6AA20 SIEMENS
  • Part Number: 3SB3252-6AA20
  • Manufacturer Name: SIEMENS
  • Description: Red LED Control station indicator, 22.3mm Cutout, IP66, 230 V ac
  • Category: Control Switch Accessories
  • Status:
  • More about 3SB3252-6AA20 SIEMENS
    3SB3252-6AA20 SIEMENS
    3SB3252-6AA20 is manufactured by SIEMENS and is categorized in the Control Switch Accessories category. 3SB3252-6AA20 is described as Red LED Control station indicator, 22.3mm Cutout, IP66, 230 V ac. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ