3SB3244-6BA20-0CC0 SIEMENS
  • Part Number: 3SB3244-6BA20-0CC0
  • Manufacturer Name: SIEMENS
  • Description: Red LED Control station indicator, 22.3mm Cutout, IP66, 24 V ac/dc
  • Category: Control Switch Accessories
  • Status:
  • More about 3SB3244-6BA20-0CC0 SIEMENS
    3SB3244-6BA20-0CC0 SIEMENS
    3SB3244-6BA20-0CC0 is manufactured by SIEMENS and is categorized in the Control Switch Accessories category. 3SB3244-6BA20-0CC0 is described as Red LED Control station indicator, 22.3mm Cutout, IP66, 24 V ac/dc. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM