3SB3244-6BA20 SIEMENS
  • Part Number: 3SB3244-6BA20
  • Manufacturer Name: SIEMENS
  • Description: Red LED Control station indicator, 22.3mm Cutout, IP66, 24 V ac/dc
  • Category: Control Switch Accessories
  • Status:
  • More about 3SB3244-6BA20 SIEMENS
    3SB3244-6BA20 SIEMENS
    3SB3244-6BA20 is manufactured by SIEMENS and is categorized in the Control Switch Accessories category. 3SB3244-6BA20 is described as Red LED Control station indicator, 22.3mm Cutout, IP66, 24 V ac/dc. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by SIEMENS
    ---> Control Switch Accessories from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Control Switch Accessories
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM