3SB3000-4HD11 SIEMENS
  • Part Number: 3SB3000-4HD11
  • Manufacturer Name: SIEMENS
  • Description: ACTUATOR, ROUND, PB, MAINTAINED CONT, 22mm
  • Category: Sensor Accessories
  • Status:
  • More about 3SB3000-4HD11 SIEMENS
    3SB3000-4HD11 SIEMENS
    3SB3000-4HD11 is manufactured by SIEMENS and is categorized in the Sensor Accessories category. 3SB3000-4HD11 is described as ACTUATOR, ROUND, PB, MAINTAINED CONT, 22mm. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SIEMENS
    ---> Sensor Accessories from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensor Accessories
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ