3SB14000A SIEMENS
  • Part Number: 3SB14000A
  • Manufacturer Name: SIEMENS
  • Description: Auxiliary Contact Block; 22Mm; 1NO+1NC; 10A; 400Vac; Without Holder; Screw
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about 3SB14000A SIEMENS
    3SB14000A SIEMENS
    3SB14000A is manufactured by SIEMENS and is categorized in the Contactors category. 3SB14000A is described as Auxiliary Contact Block; 22Mm; 1NO+1NC; 10A; 400Vac; Without Holder; Screw. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by SIEMENS
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE