3RH21221AN20 SIEMENS
  • Part Number: 3RH21221AN20
  • Manufacturer Name: SIEMENS
  • Description: Sirius 3RH 4 Pole Contactor, 10 A, 220 V ac Coil
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about 3RH21221AN20 SIEMENS
    3RH21221AN20 SIEMENS
    3RH21221AN20 is manufactured by SIEMENS and is categorized in the Contactors category. 3RH21221AN20 is described as Sirius 3RH 4 Pole Contactor, 10 A, 220 V ac Coil. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by SIEMENS
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"