3RF2370-1BA22 SIEMENS
  • Part Number: 3RF2370-1BA22
  • Manufacturer Name: SIEMENS
  • Description: Sirius 3RF 1 Pole Solid State Contactor, 70 A, 110 - 230 V ac Coil
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about 3RF2370-1BA22 SIEMENS
    3RF2370-1BA22 SIEMENS
    3RF2370-1BA22 is manufactured by SIEMENS and is categorized in the Contactors category. 3RF2370-1BA22 is described as Sirius 3RF 1 Pole Solid State Contactor, 70 A, 110 - 230 V ac Coil. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by SIEMENS
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM