3LD28040TK51 SIEMENS
  • Part Number: 3LD28040TK51
  • Manufacturer Name: SIEMENS
  • Description: View More   Siemens Disconnect Switches >>
  • Category: Isolator Switches
  • Status:
  • More about 3LD28040TK51 SIEMENS
    3LD28040TK51 SIEMENS
    ---> Other parts by SIEMENS
    ---> Isolator Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Isolator Switches
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"