WFM30-40P321 SICK Inc
  • Part Number: WFM30-40P321
  • Manufacturer Name: SICK Inc
  • Description: Fork Sensor, PNP, dark Switching, M8 3-PinConnector, 30mm Width, 40mm Depth
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about WFM30-40P321 SICK Inc
    WFM30-40P321 SICK Inc
    WFM30-40P321 is manufactured by SICK Inc and is categorized in the Sensors category. WFM30-40P321 is described as Fork Sensor, PNP, dark Switching, M8 3-PinConnector, 30mm Width, 40mm Depth. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SICK Inc
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM