S30A-7011GB SICK Inc
  • Part Number: S30A-7011GB
  • Manufacturer Name: SICK Inc
  • Description: View More   SICK Presence-Sensing Devices >>
  • Category: Machine Safety
  • Status:
  • More about S30A-7011GB SICK Inc
    S30A-7011GB SICK Inc
    ---> Other parts by SICK Inc
    ---> Machine Safety from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Machine Safety
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ