PFT-SRP300SG1SSAAMSSZ SICK Inc
  • Part Number: PFT-SRP300SG1SSAAMSSZ
  • Manufacturer Name: SICK Inc
  • Description: Pressure Sensor, PFT, Liquid, Gaseous, 0 psi ... 300 psi, #30°C-+100°C, 4mA-20mA, 2Wire
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about PFT-SRP300SG1SSAAMSSZ SICK Inc
    PFT-SRP300SG1SSAAMSSZ SICK Inc
    PFT-SRP300SG1SSAAMSSZ is manufactured by SICK Inc and is categorized in the Sensors category. PFT-SRP300SG1SSAAMSSZ is described as Pressure Sensor, PFT, Liquid, Gaseous, 0 psi ... 300 psi, #30°C-+100°C, 4mA-20mA, 2Wire. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM